Det vore kul att träffas!

Vi på Svensson

Christina Berntzon

Produktionsledare

christina@svenssonkmn.se
+46 70 841 70 34

Tomas Carrfors

Kreatör

tomas@svenssonkmn.se
+46 70 841 70 30

Daniel Forsberg

Kontors & produktionsassistent

daniel.forsberg@svenssonkmn.se
+46 8 411 68 90

Daniel Grankvist

Kreatör

daniel@svenssonkmn.se
+46 70 220 25 91

Perry Gustafsson

Designer

perry@svenssonkmn.se
+46 70 234 16 08

Johan Javelius

Kreatör & Content Manager

johan@svenssonkmn.se
+46 73 952 97 27

Mizgîn Kanat

Digital director

mizgin@svenssonkmn.se
+46 70 475 77 78

Clas Lundin

Filmproducent

clas@svenssonkmn.se
+46 70 759 33 24

Kiki Nordström

Kreatör

kiki@svenssonkmn.se
+46 70 142 19 00

Ozzy & Åke

Ansvariga hundar
bork@svenssonkmn.se

en hemlig textrad
en hemlig textrad igen

Yvonne Pils

Projekledare

yvonne@svenssonkmn.se
+46 76 761 20 01

Per Schönborg

VD/CEO

per@svenssonkmn.se
+46 73 200 60 22

Ewa Staël von Holstein

Produktionsledare

ewa@svenssonkmn.se
+46 70 639 99 77

Carola Walter

Grafisk form/original

carola@svenssonkmn.se
+46 70 834 34 33

Natalia Wysocka

Designer

natalia@svenssonkmn.se
+46 72 919 32 42

Kontakt

+46 8 411 68 90
info@svenssonkmn.se

Repslagargatan 17B
(inne i Brunogallerian)
11846 Stockholm

Vill du bli en glad kund?

Då är det Per du ska prata med.
per@svenssonkmn.se
+46 70 200 60 22