Idéer som sprider sig

Svensson Reklam
16Svensson5105

Kontakt

ozzy@svenssonkmn.se
+46 (0)8 411 68 90

Repslagargatan 17B
118 46 Stockholm
Ingång från Götgatan 36

Hitta hit

Letar du byrå?

Vill du samarbeta med oss eller boka in ett möte? Hör av dig till Yvonne Pils.
yvonne@svenssonkmn.se

Svensson är en del av Media Bergen-koncernen.

Jobba hos oss

Vi söker just nu en Strategisk projektledare. Är du den personen? Skicka ett mail till daniel@svenssonkmn.se. Läs mer om befattningen här.

Ingenting ledigt? Vi är alltid intresserade av att möta kreativ, strategisk och noggrann talang. Så länge den också är ödmjuk, trevlig och gillar svenssonliv.

Skicka ett mail till: ozzy@svenssonkmn.se om du känner att du vill vara med och göra skillnad i Reklamsverige.

Medarbetare

ake-hemsida

Åke
Byråjycke

daniel-hemsida

Daniel Forsberg
Kontors- och produktionsassistent
daniel@svenssonkmn.se
+46 (0)8 411 68 90

Carola

Carola Walter
Grafisk form/original
carola@svenssonkmn.se
+46 (0)708 34 34 33

Christina

Christina Gelhaar Berntzon
Produktionsledare
christina@svenssonkmn.se
+46 (0)708 41 70 34

kiki

Christina Nordström
Kreatör
kiki@svenssonkmn.se
+46 (0)701 42 19 00

Daniel

Daniel Granqvist
Kreatör
daniel@svenssonkmn.se
+46 (0)702 20 25 91

Ewa

Ewa Stäel von Holstein
Produktionsledare
ewa@svenssonkmn.se
+46 (0)706 39 99 77

johan-hemsida

Johan Javelius
Content Manager/Kreatör
johan@svenssonkmn.se
+46 (0)739 52 97 27

mizgin2

Mizgîn Kanat
Digital Director
mizgin@svenssonkmn.se
+46 (0)704 75 77 78

Ozzy

Ozzy
Byråjycke

perry

Perry Gustafsson
Designer
perry@svenssonkmn.se
+46 (0)702 34 16 08

clas-hemsida

Clas Lundin
Producent Film/Motion
clas@svenssonkmn.se
+46 (0)707 59 33 24

tomas2

Tomas Carrfors
Kreatör
tomas@svenssonkmn.se
+46 (0)708 41 70 30

Yvonne

Yvonne Pils
Projektledare
yvonne@svenssonkmn.se
+46 (0)767 61 20 01