Kjempebra tillsammans!

Nära, prestigelösa samarbeten är bästa vägen till bra resultat. Därför jobbar vi alltid nära dig som anlitar oss, nära varandra och nära våra systerbyråer i Danmark och Norge. I Media Bergen finns 230 medarbetare spridda över 14 byråer med spetskompetens inom kreation, digitalt, PR och analys.

Tätast jobbar vi med Keyteq, en av Googles 120 viktigaste partners world wide. Tillsammans säkerställer vi att det vi gör för dig når sin fulla potential genom programmatisk annonsering, marketing automation, SEO/SEM, teknisk produktion och optimering av hemsidor. Det gör oss helt enkelt kämpegreit på digitala lösningar. Från idé till publicering.

Vi på Svensson

Yvonne Pils

Projektledare

yvonne@svenssonkmn.se
+46 76 761 20 01

Johan Matsgård

Projektledare

johan.m@svenssonkmn.se
+

Christina Berntzon

Produktionsledare

christina@svenssonkmn.se
+46 70 841 70 34

Matilda Johansson

Projektledare

matilda@svenssonkmn.se
+

Daniel Grankvist

Kreatör

daniel@svenssonkmn.se
+46 70 220 25 91

Johan Javelius

Kreatör

johan@svenssonkmn.se
+46 73 952 97 27

Tanja Peltoarvo

Kreatör

tanja@svenssonkmn.se
+46 72 968 66 69

Rafael Pini Pedroso

Kreatör

rafael@svenssonkmn.se
+

Jonas Rosenblad Holm

Kreatör

jonas@svenssonkmn.se
+

Melanie Matsgård

Kreatör/Filmproduktion

melanie@svenssonkmn.se
+

Natalia Wysocka

Designer

natalia@svenssonkmn.se
+46 72 919 32 42

Carola Walter

Grafisk form/original

carola@svenssonkmn.se
+46 70 834 34 33

Alex Rodriguez

Strateg

alex@svenssonkmn.se
+

Karlo Bueno

Utvecklare

karlo@svenssonkmn.se
+

Jessamine Jimeno

Utvecklare

jessamine@svenssonkmn.se
+

Ozzy & Åke

Chief Furry Officers

bork@svenssonkmn.se
+

Kontakt

+46 8 411 68 90
info@svenssonkmn.se
Brännkyrkagatan 56
118 22 Stockholm

Vill du bli en glad kund?

Då är det Yvonne du ska prata med.
yvonne@svenssonkmn.se
+46 76 761 20 01