Kjempebra tillsammans!

Nära, prestigelösa samarbeten är bästa vägen till bra resultat. Därför jobbar vi alltid nära dig som anlitar oss, nära varandra och nära våra systerbyråer i Danmark och Norge. I Media Bergen finns 230 medarbetare spridda över 14 byråer med spetskompetens inom kreation, digitalt, PR och analys.

Tätast jobbar vi med Keyteq, en av Googles 120 viktigaste partners world wide. Tillsammans säkerställer vi att det vi gör för dig når sin fulla potential genom programmatisk annonsering, marketing automation, SEO/SEM, teknisk produktion och optimering av hemsidor. Det gör oss helt enkelt kämpegreit på digitala lösningar. Från idé till publicering.

Vi på Svensson

Christina Berntzon

Produktionsledare

christina@svenssonkmn.se
+46 70 841 70 34

Tomas Carrfors

Kreatör

tomas@svenssonkmn.se
+46 70 841 70 30

Susan Öhström

Produktionsledare

susan@svenssonkmn.se
+46 70 821 18 15

Daniel Forsberg

Kontors & produktionsassistent

daniel.forsberg@svenssonkmn.se
+46 8 411 68 90

Daniel Grankvist

Kreatör

daniel@svenssonkmn.se
+46 70 220 25 91

Johan Javelius

Kreatör

johan@svenssonkmn.se
+46 73 952 97 27

Ozzy & Åke

Chief Furry Officers

bork@svenssonkmn.se
+46 1337

Clas Lundin

Filmproducent

clas@svenssonkmn.se
+46 70 759 33 24

Per Schönborg

Extern säljare

per@svenssonkmn.se
+46 73 200 60 22

Carola Walter

Grafisk form/original

carola@svenssonkmn.se
+46 70 834 34 33

Yvonne Pils

Projektledare

yvonne@svenssonkmn.se
+46 76 761 20 01

Kontakt

+46 8 411 68 90
info@svenssonkmn.se
Luntmakargatan 26
111 37 Stockholm

Vill du bli en glad kund?

Då är det Yvonne du ska prata med.
yvonne@svenssonkmn.se
+46 076 761 20 01