Hjärta & hjärna.

Vi jobbar tätt tillsammans med konverteringsexperterna på Digital Fans. Dels för att vi sitter i samma lokal, men framförallt för att vi tillsammans kan erbjuda dig en unik helhetslösning utifrån två till synes helt olika ingångar. Svensson skapar känslor och får dina kunder att tycka att du är unik, speciell och just för dem. Digital Fans tar hand om hela den digitala kundresan och skapar så snabba och billiga konverteringar som möjligt.

Vi frågar aldrig om du ska bygga varumärke eller skapa konverteringar. Vi utgår ifrån att du vill få ut synergieffekterna av att göra båda.

Svensson ägs av Media Bergen. Nätverket samlar över 120 anställda spridda över 14 skandinaviska byråer med spetskompetens inom strategi, kreativitet och teknologi.

Hör av dig!

Yvonne Pils

Projektledare

yvonne@svenssonkmn.se
+46 76 761 20 01

Johan Matsgård

Projektledare

johan.m@svenssonkmn.se
+

Christina Berntzon

Produktionsledare

christina@svenssonkmn.se
+46 70 841 70 34

Matilda Johansson

Projektledare

matilda@svenssonkmn.se
+

Daniel Grankvist

Kreatör

daniel@svenssonkmn.se
+46 70 220 25 91

Johan Javelius

Kreatör

johan@svenssonkmn.se
+46 73 952 97 27

Tanja Peltoarvo

Kreatör

tanja@svenssonkmn.se
+46 72 968 66 69

Rafael Pini Pedroso

Kreatör

rafael@svenssonkmn.se
+

Jonas Rosenblad Holm

Kreatör

jonas@svenssonkmn.se
+

Melanie Matsgård

Kreatör/Filmproduktion

melanie@svenssonkmn.se
+

Natalia Wysocka

Designer

natalia@svenssonkmn.se
+46 72 919 32 42

Carola Walter

Grafisk form/original

carola@svenssonkmn.se
+46 70 834 34 33

Alex Rodriguez

Strateg

alex@svenssonkmn.se
+

Karlo Bueno

Utvecklare

karlo@svenssonkmn.se
+

Jessamine Jimeno

Utvecklare

jessamine@svenssonkmn.se
+

Ozzy & Åke

Chief Furry Officers

bork@svenssonkmn.se
+

Kontakt

+46 8 411 68 90
info@svenssonkmn.se
Brännkyrkagatan 56
118 22 Stockholm

Vill du bli en glad kund?

Då är det Yvonne du ska prata med.
yvonne@svenssonkmn.se
+46 76 761 20 01